Kedimin Yanına Köpek Almak İstesem?

ayseeny

merhaba oğlumuz 10 aylık scottishfold bir kedi kendi halindedir bana çok düşkündür, pug cinsi köpekleri çok seviyoruz almak istesek anlaşırlar mı bilmiyorum, hayvanıda durup dururken rahatsız etmek istemiyorum

4 CEVAP

p0fudukCat

Pek bir sıkıntı olmaz hatta iyi anlaşa bilirler ama bir aksilikte olabilir.

ayseeny

Zaten şuan için değil ileriki zaman için düşünüyorduk ama iyi ki söylediniz direkt hayvanla eve gelmek hiç profesyonelce olmazdı :(

deniz_berkan

Mutlaka arastırın bunu şöyle söyliyim bizde düşünüyorduk ama kedimle tesadüfen ameliyat öncesi öğrendiğimiz testten cıkan sonuc corona hastalıgı cıktı ve köpek küçük çocuk kalabalık ortamlar yasaklandı strese girmemesi için...

ayseeny

bütün ihtimalleri söylemişsiniz :)