Yarın Kısırlaştırma Ameliyatımız Var

Siyamask

Kedim erkek birinci yaşıyla birlikte kızgınlığa da girdi. Yarın amemiyatımız var. Sorum ameliyat sonrası kaç günde koltuk, yatak gibi yerlere çıkmaya başlar? Tavsiyeleriniz varsa lütfen paylaşın. Biraz fazla heyecanlıyım:))

4 CEVAP

blue_hpood

benimki de erkek. kısırlaştırdıktan sonra kendine gelince eve getirdim, ilk gün biraz sersemdi, başında bekledim, biraz da heyecandan uyumadım. ertesi gün kendine geldi, koltuklara vs rahatlıkla çıkabiliyordu. erkeklerde çok rahat, dert etmeyin:) gaz anestezi ile ameliyat olmasına dikkat edin yalnızca, daha güvenli:)

Palyaco

Sabah 10 da girmişti bizimki 2 de aldım eve getirdim ordan oraya zıpladı koştu bir sıkıntı olmadi gaz aneztezi kullanıldı ve dikişsiz oldu ilk gün yasmama ile besledim ertesi gün yavaş yavaş kuru mamasını yedi ilk 5 gün az yiyiyorlar erkek kedilerin daha kolay oluyor operasyon

Siyamask

Cevaplar için teşekkürler yarın sabah 10 da gidiyoruz bakalım :))

dd13

Geçmiş olsun