Kedimin Sırtında Nohut Tanesi Kadar Şişlik !!

Cemreeincee

Kedimin sırtını kaşırken elime nohut tanesi kadar bir şişlik geldi. Yağ bezesi gibi bir cisim. Veterinere götürmem gerekecek kadar ciddi bir durum mudur? Arkadaşlar korkuyorum internetten falan bakıyorum. Aşı sonrası oluşulabilecek bir durummuş. O cisme dokunduğunda bir huysuzluk falan yapmıyor olması içimi biraz da olsa rahatlatıyor. Ne yapmalıyım ?

6 CEVAP

p0fudukCat

Canını yakmadan eritir gibi ovuşturun (dağıtır gibi) bir kaç gün böyle yapın hala eskisi gibiyse veterinere gidin ama azalmaya başladıysa bir kaç gün daha devam edin.

p0fudukCat

Onu ancak veteriner anlar.

kedilimadam

Çok telaşlanmayın.Benim kedilerimde de olmuştu.Bir ay kadar kaldı arada bastırmadan ovaladım.Aşı sonrası sık rastlanan bir durum.

kedilimadam

Ben de aynı paniği yaşamıştım, tahmin edebiliyorum.Umuyorum ki ciddi bir şey olmasın.

Cemreeincee

Yeni farkettim bugünden itibaren öyle yapacağım. Erimiyorsa durum vahim mi demek ?

Cemreeincee

Diliyorum ki böyle bişi olsun panik oldum bir an farkedince. Teşekkür ederim :)