Pmı Probiyotik Kullananlar Lütfen

Zezemm

Kedim ishal ve doktor PMI probiyotik verdi, bugün başladık ve ishalde 2.gun . Ne zaman etki eder acaba ? Doktor 3 gün kullanin geçmezse gelin dedi ama çok endişeleniyorum. Hasta gibi degil , mama su tüketiyor , sadece enerjisi düşük. Bilgi sahibi olan varsa çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

2 CEVAP

Zezemm

Merak edip gelenlere, PMI çok vasat bir probiyotik dedi 2 farklı doktor.2 gün kullanım sonunda, 3 gündür Purina Proplan Fortiflora başladık. 7 gün 1gr toz şase kullanacağız. Ilk gün düzelir gibi oldu sonra yine aynı kahverengi su şeklinde. 7 gün sonunda yazayım bakalim ne olacak. Zaten o gün de geçmediyse kan tahliline gideriz. Sevgiler selamlar olsun okuyanlara 😊

Zezemm

Merak edip gelenlere, PMI çok vasat bir probiyotik dedi 2 farklı doktor.2 gün kullanım sonunda, 3 gündür Purina Proplan Fortiflora başladık. 7 gün 1gr toz şase kullanacağız. Ilk gün düzelir gibi oldu sonra yine aynı kahverengi su şeklinde. 7 gün sonunda yazayım bakalim ne olacak. Zaten o gün de geçmediyse kan tahliline gideriz. Sevgiler selamlar olsun okuyanlara 😊