Mama Tavsiyesi

lucille

Merhaba, kedime royal canin kitten mama veriyordum fakat vıcık vıcık yağlı olmasından dolayı ishal yaptı. Sonrasında nd düşük tahıllı kuzulu yaban mersinli mamaya geçtik ama bu kez de kabız oldu. Artık ne yapacağımı şaşırdım ne tavsiye edersiniz?

Not: 6.5 aylık iran kedisi

6 CEVAP

Coconutbey

Proplan

Balimlilac

Sanabelle kitten. Yumuşak kaka sorunu kalmadı,tüyleri yumuşacık parlak oldu.

Sueda1234

Hills tuna balıklı

Ebrnk

Acana ve orijen tavsiye ediyorum

lucille

Güncelleme: geceki kabızlık 1 kereye mahsustu sanırım, ishali devam ediyor. Proplana geçeceğim gibi. Teşekkürler tavsiyeleriniz için.

Nrynrynry

brit care öneririm, mama seçiminde benim dikkat ettiğim mısır, mısır gluteni, soya, pancar, pancar küspesi, buğday unu olmaması.