Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Misafir kedi

Birkediannesi
Birkediannesi

1533


Arkadaşlar yeğenim yarı yıl tatilinde misafirim olucak kediside gelicek benim kızım 6 aylık misafir kızımız 1.5 aylık ilk bir araya geldiklerinde pek hoşlaşmadılar ne yapabiliriz alıştırmak için ?


5 Cevap

Elfffff
Elfffff

5092


Merhaba sizi umutsuzluğa düşürmek istemem ancak yarıyıl tatili alışmaları için yeterince uzun bir süreç değil.Gerçi kediden kediye değişir.Bizimkiler 1,5 ayda alıştılar.

ayseeny
ayseeny

4972


yani çok bir araya getirmeyin ayrı odalarda tutun bence, madem hoşlanmadılar, birbirlerini tartaklamasınlar

deniz_berkan
deniz_berkan

115046


pek sanmıyorum alışabileceklerini bu durumu 2-3 kez yaşadım olumsuz sonuclar oldu ayrı odalarda olsalar daha iyi olur en azından bir kaç gün .

ursaminor
ursaminor

115282


1,5 aylık bebeğin annesinden ayrılmış olması beni çok üzdü :(Umarım haklı nedenler vardır bunun için.Bebek çok ufak olduğundan sürekli gözlem altında tutmanız gerekir. Çünkü 30 saniye bile sürmeyebilir zarar görmesi. O kadar narin oluyorlar ki bebekken, bilirsiniz.Zaten normalde henüz zıplama, sıçrama vs. yeteneği olmadığından, dışarı çıkmanız gerekirse, bebeği ayrı bir odada kapalı olarak bırakın.

Birkediannesi
Birkediannesi

1533


Bebiş annesiz kalmış sahiplendik :((( bizim içinde üzücü oldu ama tek kalmasından iyidir evim müsait artık ayrı odalarda kalıcaklar mecburen

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
201 Görüntüleme
5 Cevap
0 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor