Sokak Kedisinin Patisi Hasar Görmüş.ne Yapılabilir?

Elfffff

Merhaba besleme yaptığım alanda tekir bir kedi patisinin üstne basamıyordu.Ne yapılabilir? Öğrenci olduğum için özel veternere gücüm yetmez.Tayparkı da önermiyorlar.

6 CEVAP

Elifinkedileri

Mecburen belediyeye gidiceksiniz ki bence gitmelisinizde biraz tatli dille yaklasip aranizi iyi tutmaya bakin ki bastan savmadan ilgilenmelerini saglayin en basta onlari tedavi etmek gorevleri bu is icin ordalar bizler kurumlari zorlamazsak calismazlar hak ederek alsinlar maaslarini. Umarim ciddi bir sorunu yoktur yavrunun hemen iyilesir

deniz_berkan

Elifin dediği gibi belediyenizin hayvan rehabilitasyon
merkezine veya varsa üniversite veterinerlik bölümüne götürün oralarda ilgileniyorlar .

muffincatt

belediye yardımcı olur ama eğer götürürseniz onlardan takip için numara alıp sık sık arayın ve tedavi sonrasında geri teslim alın kediyi diğer türlü baştan savma davranabiliyor belediye

Elfffff

Bağırıyordu,ama her mama verişimde genelde bağırıyor.Böyle açık tutuyordu patisini kasmıyordu.

Sutunannesi

Mutlaka kediyi götürün aynı durumu yaşayan Farklı bir arkadaş vardı sokaktaki kediyi çok zor şartlar Altınds götürebildi ve geç kalmıştı parti parçalanmış kurtlanmıştı kesilmek zorundaydı

Elfffff

Bir de kendine yaklaştırmıyor nasıl yakalayabilirim?