Kedi Aknesi Lütfen Bilgisi Olan

Rabiacingz

Kedimin çenesinde akneler var siyahlasmış ve yara olmuştu. Bugün o bölgedeki tuylerini kestim ve antiseptikle temizledim. Bactroban krem kullanmis kimileri.
Bu konuda Tecrübe edinen kişiler benimle paylaşabilir mi nasıl bir yol izlediniz ne yaptınız ?

4 CEVAP

Taycomisa

Top kekik suyu yapıp silebilirsiniz genelde iyi geliyor ciddi bir problem olmadıkça ve tüylerini yumuşacık yapıyor.

Superisi814

Günaydın
Bu akneye benzemiyor.
Daha çok mantar ve egzama şeklinde duruyor.
Bir hekim tam teşhis koyarsa iyi olur.
Yanlış teşhis ile yanlış mudahele süreci zorlastirir.
Akmeşe Christalin işe yarar çokça zaman.

Snzlc

veteriner bize dr.animal sprey önermişti kullanmıştık geçmişti ama benim kedimin çenesi bu kadar kızarık değildi

Rabiacingz

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Siyah siyahtı ama ben o siyahlıkları temizledikten sonra bu görüntü ortaya çıktı ayrıca şuan kaşınması yok. Kedim gebe bagısıklık dusunce akne olusabiliyormus.
Christalinle temizliğini sağladım zaten.