Kızgınlık

Karam-Eylul

benim karam adında erkek bir kedim var ve yakında kısırlaştırmayı düşünüyorum. Ama aklımda bir kaç soru var. Erkek kedi kızgınlığı kaç gün sürer- yılda kaç kere girer- kızgınlık döneminde kaç gün aralıklarla ve günde kaç kere işer

2 CEVAP

dollfacepersian

Erkek kedilerde kızgınlık dişiler gibi dönemsel değildir. Ergenliğe girdikten sonra sürekli kızgınlıktadır.Gunde kaç kere işer mi bunu bilemeyiz.Kedi bu hepsi aynı fabrikadan çıkan ürünler değil. Hepsinin kendilerine özgü karakterleri var, kızgınlıkta gösterdikleri davranışlar da birbirinden çok farklı olabilir. Yaşayıp göreceksiniz kısacası:)

ayseeny

valla girmediyse elinizi çabuk tutun kısırlaştırın, bu soruların yanıtınıda öğrenmenize gerek kalmasın. sıkıntılı süreçler