Köpeğim Çişini Pede Yapıyor Kakasını Yapmıyor?

Herabernard

Merhabalar;

2 aylık St Bernard dişi köpegim var 3 gün önce sahiplendim, ilk geldiğinde hem çişini hem kakasını pede yapıyordu. Ancak 2. Günden itibaren çişini pede yapıyor kakasını yapmıyor,Tutuyor. alanından disarı çıkarınca halıya yapıyor Bu problemi yaşayan varmı varsa nasıl bir çözüm buldunuz. Bilgi verebilirmisiniz .

3 CEVAP

blue_hpood

kral köpek ailesini mutlaka inceleyin.

Superisi814

Merhaba,
Mümkünse köpeğinizi ped iskencesinden kurtarın.
Bugün insanlar bebeklerini bundan farklı tarzda yetiştirmeye başladı.Youtuebedan bulabilirsiniz.
Bu pedler zaten bir dünya masraf.
Yavrular yetişkinler kadar uzun süre tutamaz tuvaletini bu nedenle daha sık aralaliklar ile tuvalete çıkartmanız gerekmekte.Disarida cekistirmeden, etrafı koklamasina izin vererek yürüyüş yapmanız gerekir.
YouTube da bu iste uzmanlarin videoları var.

Karma aşıları bitene kadar sabretseniz daha sonra sabah öğle akşam dışarı çıkarsanız alışır :))