Kedimin Cinsinden Emin Olamadım. (Resimli)

Yaklaşık 3 aylık bir kedim var 2 aylıkken sahiplenmiştim rengi gri ve beyaz resimlerde görüldüğü gibi, ırkından tam emin olamadım Tekir diye düşünüyorum ama diğer kardeşleri tamamen siyahtı tek benim kedim bu renk, bilen arkadaşlar fikirlerini söylerse sevinirim.

6 CEVAP

GzdeAkbuz

Tekirlerinde zibilyon rengi bulunur kardeşleri full siyah ya da beyaz olcak diye aynısı olmamış falan her kardeşin farklı renk ve desenli olmasıda çok normal anne kedinin çiftleştiği kedilerin renklerine bürünürler genelde maşallah sanki sizinki sonradan tüyleri falan uzun tüylü tekire dönebilir

simbakedi

dumduz tekir ama cok guzel soft bi rengi var masallah, tuyu kadar omru olsun

ya yerim onu ben çok tatlı maşallah. cinsini bilmiyorum ama çok güzel. öpün onu benim yerime :)

Yorumunuz için teşekkür ederim. Yeni sahiplendim ve kediler hakkında çok fazla bilgim yok.
Gün geçtikçe kuyruğunda ve bacaklarında çizgiler oluşmaya başladı.

Yorumlarınız için teşekkür ederim, evet çok güzel ve çok tatlı kedim 😀 sizler içinde öperim :)

selinay41

Gri smokin