Kedilerim 55 Günlük Oldular Fakat Hala Kuma Tuvaletlerini Yapmıyorlar Bu Konuda Ne Yapmam Gerekli

melikhan

Kedilerim tekir değil cinsler

2 CEVAP

Emirckr

Anneleri yoktu sanırım,yoksa öğretmesi gerekirdi.
Bir-iki kez annelerini görsünler direkt öğreniyor çünkü yavru kediler.
Kesin bir çözüm yolum yok ama deneyip başarılı olduğum yol var,birkaç yıl önce sokakta bulduğum kedi de aynı şekildeydi,alışmayınca kumuna götürdüm bizzat patileriyle kumu eşelettim,gün içinde birkaç kez tekrarladıktan sonra direkt alışmıştı.
Büyük ihtimal yaptıktan sonra içgüdüsel olarak tuvaletini kapatır ama kapatmazsa yine aynı yolu deneyip kapattırabilirsiniz.
Devamında çok hızlı kavrıyorlar zaten :)

melikhan

Tamamdır çok teşekkür ederim :)