Adana Ve Çevresinde Yuva Arıyorum

MMiamu01

Bu dünyalar güzeli kız 1,5 aylık anneleri ölmüş maalesef 2 hafta önce geçici olarak eve aldık süt tozu ile büyüttük şimdi çok güzel bir kız oldu
Evinde file veya tel olan
Zamanı geldiğinde kısırlaştıracak
İyi bakacak bir aile arıyorum
Instagram @miamu.01 orardan da fotoğraflarını görebilirsiniz oraya da yazabilirsiniz sahiplenmek isterseniz

Lütfen üste kalması için bu soruya yanıt verir misiniz 🙏😊

2 CEVAP

salihaondag8

İnşallah en yakın zamanda sahiplenielee ve güzel bir yuvası olur arkadaşlar yardımcı olun arkadaşa oralarda oturup sahiplenmek ve bir cana yuva olun indan daha güzel bir duygu yok inanın 🤗

AhsenAise

#yuva