Lutfen Acıl Cevap

rabiaalbayrak

Kedimin kulagini bu sabah bu sabah kulak cubuguyla temizledim nokta buyuklugunde bir kan geldi ardindan kedim kulaklari egik surekli saliyor dengesini kaybetti resmen surekli kasiyor cok korkuyorum lutfen biri akil versin

5 CEVAP

istan13ul

Hiçbir öneri beklemeden, bir hayvan kliniği götürmek en doğru çözüm olacaktır.

p0fudukCat

Önemli bir şey olabilir bence hemen bir veterinere gidin.

NehirC

Ben de kedimin kurağını temizliyorum ama sadece görünen yerleri temizlemeniz lazım. Derine inmemelisiniz. Çok geçmiş olsun, veterinere göstermekte fayda var.

martha

kulak çubuğuyla temizlemeyi doğru bulmuyorum ben. makyaj pamuğu ve kedi kulak temizleme solüsyonu ile temizlerseniz daha sağlıklı olur

akitalove

Temizlerken cokmu ilerisine gitmiştiniz acaba