Kedilerde Yeni Mamaya Geçiş Ve İsteksiz Ve İştahsız Yeme Nedeni

salihaondag8

Arkadaşlar kedimde şuan geçiş sürecindeyiz ve eski mamadan yeni mamaya geçiyorum ve farkettim ki eski mamayı azaltıp yeni mamayı cogalttım ve yeni mamayı sevmedi galiba yani iştahı azaldı ve isteksiz yemeye başladı kuru mamayı ve bu mamayı nasıl alistirip yedirevilirim yani neden böyle yaptı anlamadım ne kadar sürede alışır yeni mamaya ve bu isteksizliği ve iştahsızlık neden böyle oldu sizce begenmedigi icinmi alismadigi icinmi basina gelen olfumu fikirlerimizi bekliyorum neler yapabilirim 🤗yani başka markayla karıştırıpta veremem eski marka bitti yeni markayla devam etmeyi düşünüyordum sizler beğenmediği durumda neler yapıyorsunuz

2 CEVAP

salihaondag8

Yani yeni maması sevdiği aromadan aldım ona rağmen böyle yapıyor

esmaaa1

Bakın bu soruları defalarca kez sordunuz emin olun kediniz aç kalmış olsaydı şuan daha farklı sıkıntılarla karşılaşıyor olurdunuz. Kedinizin kilosu da normalin üstünde kediniz aç değil isteksiz mama yemiyor. Madem rahat değilsiniz bir veterinere götürün artık. Burada kimse veteriner değil ki sorduğunuz sorulara cevap verilmesine rağmen aynı soruları defalarca kez sormaya devam ediyorsunuz. Lütfen artık kedinizi de insanları da rahat bırakın.