Kuru Mamanın Bozulduğu Nasıl Anlaşılır

Rmys0

Birkaç ay önce 10 kiloluk mama almıştım önceki kullandığımdan farklı bir markaydı 2 ay onu kullandım ama sonrasında kedimde ishal yaptı uzun süre nedenini anlamadık mamayı değiştirince kedim iyileşti fakat mamaya bakınca hiç bozuk gibi durmuyor ve en az 5 kg mama var eğer bozuk değilse dışardaki hayvanlara vermeyi düşünüyorum. Bozuk olmadığından nasıl emin olabilirim?

1 CEVAP

Suraemir

Bozulacağını sanmıyorum kısa sürede kedinize iyi gelmemiştir muhtemelen