Kedimin Kilosu

Benim1kedimvar

Merhaba kedim 18 aylık kısır erkek Van kedisi ve 4.400 kilo Sizce kilosu Normal mi boyu da hafif uzun?

8 CEVAP

KedimVar

Benim 4 yaşında dişi kedim 4-4,5 kilo. 10 aylık dişi kedim 3,5-4 kilo. Arkadaşımın kısır erkek kedisi 5-5,5 kilo. Bunlara göre sizinkisi bana zayıf geliyor.

ilknrdaisy

Kedinizin kilosu gayet normal. Benim kedimde 2.5 yaşında 4.700 ve gayet normal gözüküyor, hatta göbeği var gibide gözüküyor. Veteriner bizim kilomuza fazla bile dikkat edin dedi. Kediler için 5 kilo ve yukarısı tehlikeli obezlik kediler için çok büyük dert.

NehirC

Zayıf.

ayseeny

Bizimkisi 11 aylık 5 kilo. Bizimkinide diyete soktuk çok yaşına göre

dollfacepersian

Benim oğlum 2,5 yaşında kısır ve 3,400 kilosu. Hangimizin kedisi normal bilemedim açıkçası

emine64

Benimde kedim erkek kısır 1.5 yaşında 4.5 kilo boyu uzun görenler zayıf diyor hep sinir oluyorum sokakta baktığım kediler ASO’dan tombik orijen mamaya mı geçsem diyorum yaa

SelinTuksal

Sizinki normal.

emine64

Nasıl kilo aldırıcaz peki benim keidm çok hareketli yerinde durmuyor pıt pıt peşimde koşar oynar kendi kendine annesiz kalmıştı üç haftalıkken sokakta buldum biberonla büyüttüm kemik yapısı zayıf geliyor