Kedim Bana Küstü Mü

Busekrbaz

Merhabalar. Yarın yaklaşık 10 günlüğüne şehir dışına gideceğim ve bu benim kedimle ilk uzak kalışımız olacak. Bugün akşamdan beri kedim Lucy karalar bağlamış, yattığı köşeden ayrılmıyor mamasına dokunmadı bile. Sevmeye çalıştığımda bana acıyla karışık kızgın bir ifadeyle bağırıyor. Daha gün oyunlar oynadığım kedi bugün bu hale döndü. Acaba hissetmiş olabilir mi siz de böyle birşey yaşadınız mı hiç. Eğer hissettiği için değilse başka şeyler mi acaba diye düşünüyorum ve bu çok korkutuyor beni. ( Bu arada 4 kişilik bir aileyiz gittiğimde yalnız kalmayacak.) Yanıtlarsanız çok ama çok sevinirim.

1 CEVAP

SelinTuksal

Bir ve te danışmadan gitmeyin derim. Hissetmiş olma ihtimali daha yüksek ama tedbiri elden bırakmayın.