Kedime 3 Gün İçin Bakıcak İzmir İçi Birini Arıyorum

seymavc

3-4 günlüğüne izmirden ayrılmam gerekiyor dişi 6 aylık kedime bakıcak birini arıyorum maması ve tuvaletini getiririm

1 CEVAP

Kediler 3-4 gün evde kalabilir. Kapılar kapanmasın diye önüne yastık koyun, oyuncakları yanında olsun, her odaya mama, kum bırakın. Su da tabiki. Onun dışında bir komşu veya akrabanız varsa ara ara girip bakabilir. Sineklik varsa camı aralık da bırakabilirsiniz. Başka bir eve gitmektense ev içi çözüm bulmaya çalışın, ortam değişikliği sorun yaratabilir