Mantar Aşısı Hakkında

Arkadaşlar kedim hiç bir yan tedaviye sonuç vermeyince mantar aşısı yaptırdık ama beni içeri almadıkları için hangi bölgeden yaptılar bilmiyorum şimdi de sol kürek kemiğinin aşağı kısmında sanki deri altında poşet varmış gibi kabarcık kabarcık birşeyler hissediyorum ellediğim zaman acaba aşı yeri burası mı ve bu normal bir durum mu yoksa aşı ile alakalı değil midir tekrar mı veterinere götüreyim.

1 CEVAP

Mantar alışı bende yaptıracaktım ama karaciğeri çok yoran bir aşı olduğunu söyledi veterinerim hem benim kedimde çok küçük ve zayıftı o yüzden ecosin tedavisi uyguladık o yüzden çok bir bilgim yok ama normal olmayabilir içiniz rahat etmiyorsa başka bir kaç veterinerim daha görüşünü alın derim ben