Andazol İç Parazit Hapı Köpekler İçin Uygunmudur?

AslihanC

Andazol iç parazit hapı köpekler için uygunmudur?

4 CEVAP

AslihanC

Aslında yıllardır kullandığımız hap vardı fakat gittiğim yerdeki beyfendinin beni yanlış bilgilendirmesinden ve benimde geç farketmemden dolayı böyle bir arayışa girdim...(koyunlar içinmiş meğersem etken maddeside köpeğim için yetersizmiş)
Bu ilaçtan da Vazgeçtim içim rahat etmedi zaten veterinerden aldım teşekkür ederim iyi akşamlar

Elfffff

Ben de aynı şeyi kediler için nir veterinere sormuştum,içindeki etken madde parazitin türüne göre değişiyormuş.Mesela bizde kancalı kurt varmış ona etki etmiyormuş.

AslihanC

Bazı paylaşımlarda kullanıcı yorumlarını okudum emin olamadıgımdan sormak istedim yani almamalıyım?Cvp için teşekkür ederim ☺

Elfffff

Bana kalırsa veterinerden parazit hapı alın :) 10 tlydi. Tabi siz bilirsiniz yine