Kedimin Dudağındaki Yara

Aden1805

Merhaba kedimin dudağında böyle bir yara cikti 3 hafta önce doğum yapti stresten kaynakli mi oldu acaba anlamadim bebeklerle beraber veterinere götürmekte zor olucağı icin öncelikle size danismak istedim ama yarın veterinerimizede bir sorucam basina gelen var mı neden olmustur nasil gecer

1 CEVAP

Siyamask

Bu süreçte bağışıklığı düştüğü için uçuk çıkarmış olabilir. Bu viral kaynaklıdır ve sprey tarzı ilaçlarla tedavi yapılıyor ama başka viral hastalıklar ve ağız içindeki sorunların da habercisi olabilir. Bulaşıcı olabilir. Vakit kaybetmeden hekime göstermenizi tavsiye ederim.