Kedimin Kol Ve Ayak Parmagi İsirmasi

Valefyo

Merhaba pati ebeveynleri. 13 aylik bir tekir minnosum var ve mutlaka ben yururken gelip ayaklarima atlayip isiriyor, isten geldigimde kapida uzanmis buluyorum mirlaya mirlaya 10 dakika karnini, boynunu iyice sevdirip (boyun emme huyu var) hepsini tamanlayip sonra elime saldirmaya basliyor. Tirnagini kesmesigim zamandan kalan bir yara izi var 10 cm ve doktor iz kalacak dedi cok pahali sgk dan karsilanmayan krem verdi 6 ay kullanacagim. Demem o ki koluma ayagima yatarken ne sureyim gelmesin ve yatakta iz bjrakmasin. (Arka tirnaklarini kesmiyorum cunku kendisini arka patileriyle kasiyor) bana yardim ederseniz sevinirim. Bide pika sendromu yok ama merak ettigi her seyip gizlice ve yavasca alip sonra disleriyle paramparca ediyor. (Paketli kup seker, hazir corba poseti, cips posetleri, cikolata) acikta bisey birakamiyorum. Kisir kedim ve hic bir hastaligi yok, tek kedi. Sikilmasin diye bir suru oyincagi ve 2 aaatte bir acilip odanin tamamina lazer isi veren robotu var can sikintisi da yok.

1 CEVAP

Valefyo

K.bakmayin, kedi genel yerine kopek genel soru kismina acmisim, kaldiramadim. Dogru yere yeniden actim basligi.