Dış Parazit Ense Damlası

Sisi88

3 kedim var. Bahçede bakıyorum. Ense damlası kullanmak istiyorum ama birbirlerini yalarlar ve zehirlenirler diye korkuyorum. Elizabeth yakalığıda hiç sevmiyorlar.Ne yapabilirim?

2 CEVAP

Realbadvroken

Benimde iki kedim var ikisine daha dün yaptırdım birbirlerini yalayan kediler bı sıkıntı yaşamadım

Sutin

En az iki saat boyunca birbirlerini yalamadiklarindan emin olmalısınız. Damlayı tuylerine değil de derilerini surdugunuzden emin olun böylece emilimi kolay olur. Yalakaları durumunda ağızlarını iyice temizleyin ve yoğurt yedirin. Kusma falan gibi belirtiler ortaya çıkarsa zaten kesinlikle veterinere gitmelisiniz.