50 Günlük Köpeğim İshal

merhaba arkadaşlar 50 günlük oğlum bugün ufaktan ishale dönük sarı renk dışkı yaptı.korkmalımıyım ve etraftaki şeyleri kemiriyor bahçeye çıkardıgımız da çimenleri kemiriyo arada yutuyor. dişlerinin kaşınması için petshoplarda satılan köpek için olan kemikler 2 aylık köpek için uygun mudur

8 CEVAP

Feronia

Patates püresine yoğurt karıştırıp verebilirsiniz.

AslihanC

Aşıları ic parazit vs bakımları bitmeden dışarıya çıkarmamanızı köpeklere vs yaklastırmamizı öneririm şuan vücüdu ve bağısıklık sistemi düşük olduğu için mikrop virüs kapabilme olasılığı yüksek olduğunu biliyorum

evet haklısınız iç parazit aşısı dış paraziti yapıldı ama düğer aşılarını daha yapmadık dışarı cıkarmamak en iyi ama tuvaleti gelince cama vuruyo mecburen dışarı çıkarıyoruz çimene yapıp geliyor.müstekil evde kalıyoruz başka köpeklerle buluşamıyor

Feronia

Ne ile besleniyor

aslında sorum şu yöndeydi şu anda ishal oldu gibi ufaktan dışkısında değişiklik var sarı renk bide ufaktan sulu çok değil bundan sonra ishalin geçmesi için napabilirim

kuru mama ile yaş mamayı karıştırıp veriyorum ufaktanda su ılık ekliyorum içene

bsraodbsii

Sarı renkli ishal normal ve büyük ihtimalle yediği şeylerden kaynaklı. Mama dokunmuş olmalı mama değişikliğinde veya mamaya yeni başlayanlarda görülür bu durum

onuralpaslan

patates püresi verebilirsin ama oda bi kaç gün durdurur aynı şey tekrardan tekrarlayabilir veterinere gitsen daha hızlı bir iyileşme söz konusu olabilir kendi yöntemlermizi dışında