7 Aylık Kedim Sık Kuma Çiş Yapıyor

7 aylık erkek kedim sık sık idrar yapıyor kumuna. Acaba ilk kızgınlık dönemi olduğu için olabilir mi? Sinirli birazda ve miyavlıyor dışarıya gitmek istiyor. Endişelendim sık idrara çıkmasına yardımcı olursanız çok sevinirim

1 CEVAP

PofudukLeo

Merhaba , sık idrar dışında söylediğiniz belirtiler kızgınlık gibi duruyor ama tabiki bunu veteriner hekim çok daha doğru yorumlar. Şimdi kumuna yaptığı isaretlemeyi önümüzdeki süreçte evinize de yapabilir. Ayrıca sık idrar umarım ki değildir ancak böbrekler için bir sıkıntı anlamına da gelebilir. Bence en kısa zamanda mutlaka bir uzman görüşü alın.