Advance Mama Nasıl

Erica

Merhaba bugün pahalıysa iyidir mantığıyla advence açık mama aldım somonlu. Kullanan varmı nasıldır ?bizimki severek yedi. Normalde royal canin kulllanıyorum ara sıra friskies veriyorum. Ortalama bütceyle alabileceğim düzgün bi mama arıyorum. Kedim erkek cok hareketli henüz kısır da değil.

10 CEVAP

Feronia

Çok kalitesiz ama eski verdiklerinizden daha iyi. Açık mama almanızı önermem; bayat, tarihi geçmiş, başka mamalarla karıştırılmış oluyor genelde. N&D düşük tahıllı, Profine, Sanabelle bakabilirsiniz.

Feronia

Royal Canin, Hills, ProPlan, Advance genellikle veterinerlerin sattığı/sponsor olduğu ve satılsın diye önerdiği mamalardır.

eltarcin

Veterinerinize her zaman güvenmeyin derim.

Feronia

@siyajiyan
Çok acil bir şekilde market maması kullanmaktan vazgeçmelisiniz!

Çok uygun fiyatlı bonacibo
Biraz daha fiyatı arttirabilirseniz
Feronianin saydığı mamalar

zuleyhaa

Biz bu markayı veterinerden aldık ilk sahiplendiğim zaman , en doğru oraya sorabilirim düşüncesiyle oradan aldık ama yorumu görünce çok şaşırdım bir de bize çok çok iyi demişti

Amedsoner

Benim kedim de advance tüketiyor açık mama da yiyiyor. Ama advance i daha severek yiyiyor. Kalitesini bilemiyorum. Bana da veteriner tavsiye etmisti.

zuleyhaa

O zaman yedirmeye devam ne zaman istemezse o zaman değiştiririz

emreovec

Brit care mama ucuz ve kalitelidir.

siyajiyan

Ben Metrodan aldığım çok da iyi olmasa da proline ve şimdi verdiğim tekzenden aldığım best friends kuru kedi mamasını kedim severek yiyor tavsiye ediyorum