Uygun Kedi Maması

Suraemir

Kedilerimin yiyebileceği orta performans kedi maması arıyorum bu fiyatlar her geçen gün nasıl yükseliyor nasıl bakacağız bu hayvanlara bilmiyorum eylül ayında 360 liraya aldığım obivan mama bugün 560 lira aşılarını yaptıramadım daha ben her geçen gün mama arttığından bir sonraki mamayı nasıl alacağım diye kenara para atıyorum bir türlü aşıya sıra gelmiyor

11 CEVAP

salihaondag8

Bonacibo markayo öneririm hem uygun fiyatlı ben 2 kilosunu 150 liraya alıyorum yani iygun fiyatlı güzel bütçeli ve kaliteli içerikli bir mama kedimde severek yedi yani herhangi bir olumsuzluk olmadı öneririm bir başka marka kedime kuzulu lavital marka alfim oda güzel içerikli utgun fiyatlı kaliteli bir mama eğer bütçeniz yoksa tercih edebilirsiniz yani bütçemize bakıp uygunsa kesinlikle öneririm mystic marka güzel

Palyaco

Lavital uygun fiyatlı tavsiye ederim sağlıklı bir mama

Casperbeyy

Prochoice kullanıyoruz biz

Casperbeyy

Prochoice kullanıyoruz biz

Casperbeyy

Prochoice kullanıyoruz biz

Coconutbey

Mystic kullanıyoruz biz de yeni başladık 1 hafta oldu ama şikayetimiz olmadı hiç

dilanbulent

Kesinlikle Bonacibo

GzdeAkbuz

Natura, Pronature, Scafiyy, Snow Cat, Dr.Sacchi, Matisse, ProChoice, Mystic, YES, ProPerformance, Appetite, Pet Lovers, Cat Lover, Happy Cat, Perfect, VanCat, Forlance, Thunder, Croque, Petline, İndirimleri yakalamaya çalışın..

selinay41

Purina one, felicia olabilir

Suraemir

Pro performans bile çok yüksek fiyatı şaşırdım kaldım

Cennet29

La vital
Mystic
Bonacibo
Mito
Econature