En Etkili Kedi Pire Damlası.

OdinTheCat

Anket

Frontline Combo Dış parazit Damlası
(1 oy)
Advantage Dış parazit damlası
(1 oy)
Toplam (2 oy)

Arkadaşlar merhaba. 3.5 aylık 2 kg kedim için iç parazit olarak caniverm kullanacağım.
Dış parazit olarak bir kaç marka arasında kaldım. Daha önce anketteki markaları kullanan varsa tecrübelerini yazabilir mi?

Broadline kullanmak istemiyorum çünkü iç-dış ikisi için olan bir damla bu. Yani tek damla da iç ve dış parazite etki ettiği söyleniyor. Ben hap yutturma konusunda sorun yaşamadığım için hap kullanmayı tercih ediyorum.

2 CEVAP

Cennet29

Advantage kullanıyorum ben diğerini denemedim o yüzden fikrim yok

OdinTheCat

Peki memnun musunuz?