Hills Marka İyi Mi?

Azirovka

Merhabalar. Kedim için yaklaşık 4 aydır yavru ton balıklı hills kullanıyorum. Kendisine de baya yaradı. Kilo aldı, tüyleri parladı vs. Ancak çevremden birkaç kişi hills markasının artık eskisi gibi olmadığını, başka bir markaya geçmem gerektiğini söylediler. Doğru mu söylüyorlar? Bilen varsa beni aydınlatabilir mi?

15 CEVAP

GzdeAkbuz

Eskiden fiyatı uygunken gayet kaliteli bir mamaydi yavruyken almıştım bizimkine ama fiyat arttıkça kalitesi dustu diyenler ve sikayetleride artan bir marka içeriği eskisi kadar iyi değil galiba şuan memnuniyet oranı baya değişti Optimeal markasına bakabilirsiniz

Sueda1234

Bence hills güzel gerek yok bizde değiştirip royalcanin kittene geçmiştik buda güzel ama hills daha güzeldi daha iyi kilo aldırıyordu

Oqrenerde06

hills daha güzel ilk defa 6 aydır değiştirmiyorum çok sağlıklı ve kilo aldılar ) onlar mutlu ben mutlu

dilanbulent

Eğer bütçeniz Hills almaya yetiyorsa ve kediniz açısından da bir sıkıntı oluşturmuyorsa almaya devam edin. En köklü ve güvenilir markalardan biridir

ozlakc

Ben köpeğim için almıştım, eklem sağlığı için olanı ama yedirene kadar göbeğim çatladı. aslında kaliteli bir mama, ama pet shop dan aldığım bilgiye göre tat unsurunu pek dikkate almıyorlarmış. aslında naturel bir mama ama yediremeyince vazgeçtim. royal canın ve virbac favorimiz. kedller için de

Tughal

Ben 4 aydir kullanıyorum,tavuklu olanını ve çok memnunuz. Bence de köklü ve sağlam mamalardan biri,baya da kilo yapiyor

Oqrenerde06

çok çok iyi :)

ozanesk

Rotasyonlu mama kullandığımdan Hill's ördekli kısır mama almıştım. Erkek kedim 1.5 ayda önerilenden 5 gr az vermeme rağmen 400 gr aldı. Tekrar Brit Care'e döndüm ve elimdeki mama bitsin diye bazen karışık bazen öğün olarak Hill's vermek zorunda kalıyorum. Doyuruculuğu da düşük.

Bugün itibariyle de % 30 zam gelmiş. Bu fiyatları asla hak etmiyor.

Ruzgarin

Hills bencede güzel bir markadır.

Sezgek

Ben de yeni geçtim uzun süre gıda alerjisi çektik neler denedik şu anda en iyi gelen mama hills oldu kilo aldırıyor diyenler haklı çünkü tahıllı bir mama o yüzden ölçülü ve dikkatli kullanmak lazım ben proplan kullanırken çok sorun yaşadım çünkü ha gönül isterdi brit care den devam edeyim çünkü kilosunu çok güzel kontrol altına almıştı ama 5-6 aylık kullanımdan sonra yüksek protein içeriği bedeniyle vücudunda yaralar çıktı

Ryhn12

Hills dengeli bir mama.Tavsiye ederim

Minminik

Hills kitten balikli kullaniyorum 1.5 aydir tuyler parladi bayada enerji veriyor hizli kilo aldi bir anda buyudu benim erkek kaka kokusu yapiyor biraz. simdi kisirlastiricagim ve hils ile devam edecegim

Ruzgarin

Hills kullanan arkadaşlar, kaka kokusu nasıl?

Ryhn12

Balıklıda fena kokuyordu

Ruzgarin

Teşekkürler