Kedi İshali Kaç Günde İyileşir?

Zezemm

Ishal sorunu yaşayanlar bilgi verirseniz çok sevinirim. Ilk 3 gün PMI probiyotik sonra Proplan Fortiflora başladık. Bi düzelir gibi oldu sonra yine aynı. 2 şase kaldı bitsin tahlile götüreceğim artık. Doktor 7 gün kullanin geçmezse gelin dedi. Çok endişeleniyorum genel durum iyi gibi arada oyun bile oynuyor ama enerjisi düşük haliyle. Çok teşekkür ederim şimdiden

8 CEVAP

Zxhrlast0x

Bizimki 1 günde ilaçla iyileşti artı olarakta kusuyordu. Eğer ciddi değilse 4/5 güne iyileşir belki daha az.

Zxhrlast0x

Bizimki 1 günde ilaçla iyileşti artı olarakta kusuyordu. Eğer ciddi değilse 4/5 güne iyileşir belki daha az.

Zxhrlast0x

Bizimki 1 günde ilaçla iyileşti artı olarakta kusuyordu. Eğer ciddi değilse 4/5 güne iyileşir belki daha az.

Suraemir

Merhaba 4 aylık iki kedim var bizimkilerde de bir sorun yokken parazit hapı sonrasında oldu inanın 1 ayda anca düzene girdi probiyotik kullandığım halde makarna patates pirinç lapası bezelye havuç et balık arada yaş mama gibi verdim şuan iyiler

Cennet29

Hangi mamayı kullanıyorsunuz mama kaynaklı ishalde olabiliyor.

Zxhrlast0x

Bizimki 1 günde ilaçla iyileşti artı olarakta kusuyordu. Eğer ciddi değilse 4/5 güne iyileşir belki daha az.

Zxhrlast0x

Bizimki 1 günde ilaçla iyileşti artı olarakta kusuyordu. Eğer ciddi değilse 4/5 güne iyileşir belki daha az.

Zxhrlast0x

Bizimki 1 günde ilaçla iyileşti artı olarakta kusuyordu. Eğer ciddi değilse 4/5 güne iyileşir belki daha az.