Nd Aroma Değişimi

Siyamask

Kedimi yavruyken sahiplendim. Royal Canin ile besliyordum ama kusturduğunu fark ettim. Şuan kısır ve 1 yaşında ND bıldırcına geçtik. Sanırım 5 oldu. Boynunun altında minik bir yara çıktı. (Bu arada haşlanmış tavuk asla yemiyor.) Aroma değiştireceğim. Sindirim sistemide hassas ve ND kuzu kısırlaştırılmış mamaya geçmeyi düşünüyorum. Bu aromayı veya farklı aroma kullanıp memnun kalan varsa önerilerinizi bekliyorum.

4 CEVAP

ND mamalarda kedilerim hep kusma sorunu yaşadı brit care ve sanabelle kullanıyorum kedilerim artık rahatsızlanmıyorlar.

Siyamask

Bende RC de aynı problemi yaşadım. ND şükür iyi geldi derken tavuk alerjisi oldu :)

PofudukLeo

Nd kısır balıklı portakallı tahılsız mama kullanıyoruz denemek için 1,5 kg lık almıştık. Herhangi bir problem yaşamadık. 5 kg oranı sipariş ettik Lif oranı ve tahılsız olduğu için dışkısında biraz artış oldu gözlemledim onun haricinde oldukça memnun kaldık.

Sezgek

Ben de ne kısır portakallı balıklı almıştım benim kızımda da yara yaptı fakat bir süre sonra brit care de yara yapmıştı biraz araştırdıktan sonra bazı kedilerde yüksek protein içeriği bu tür yaralara sebep olduğu hakkında bilgiler buldum belki sizin kedinizde de bundan dolayı yara görülmüş olabilir