Viral Enfeksiyon

Merhaba, 4 tane yavru kedi buldum. 4 ya da 5 aylık. 2 tanesini vete biraktim. Hapsirik, piskirik, burun akintisi, agiz kokusu, istahsizlik gibi problemleri vardi.bana antibiyoktik aldirdilar. Ve duzenli olarak vericeklerini soylediler. Diger ikisi iyiydi. Kapinin onunde onlara baktim. Daha sonra vet aradilar ve kedilrin viral enfeksiyon oldugunu ve oldugunu soylediler. Ve bana kedileri kaybettigimizi soylediler.simdi kapida baktigim diger iki kardes de hasta. Ve acikcasi vete goturmeye korkuyorum. Belediyenin vet klinigi oldugu icin biraz endiseliyim. Kedi sahibi bi kac ark konustum ve bana kendi kedilrinin de boyle bir nezle gecirdigini ve iyilestigini soylediler bi kac ilac sayesinde. Ve ozelliklede vitaminler sayesinde. Bu konuda bana yardimci olabilirseniz cok sevinirim

2 CEVAP

SelinTuksal

bir özel veterinere gitseniz?

Ozel veterinere gidince iki kedi icin cok fazla muayene ucreti aliyolar. Serumu falan bana cok pahaliya geliyor. Daha once de basima geldi gece kediyi goturdum. Benden bi suru para aldilar ve kedi öldü. Ama bildiginiz iyi ve vicdanli bir vet varsa paylasabilirsiniz