Taranmayı Sevmeyen Kedime Tarak Önerisi

Policlal

Merhaba. Şimdiye kadar kullandığım tarakları ekledim. Hiç biriyle taramıyor ve tüyleri furminator hariç iyi almıyor. Bunlar dışında güzel tüy toplayan, taranmayı sevmeyen kedilerinizin rahat ettiği bir tarak var mı? Kedim normal tüylü bir sokak kedisi

2 CEVAP

dilanbulent

Furminator bu konuda en iyisi bence. Farklı bir tarak alarak bu sorunu çözeceğinizi zannetmiyorum. Çünkü sizin kediniz taranmayı sevmiyor, hangi tarağı alırsanız alın sevmiyorsa yapacak bir şey yok

Cennet29

2 ve 3 güzel. Ben kedime 2 tane tarak aldım birini sevmiyor diğerini seviyor. Denemeye devam edin bence seveceği tarağı bulana kdr. Bende 3 numaradakinden alıcam birde onunla deneyip tepkisine bakıcam