Kısır Kedi Maması

Tifany

Merhaba, friskies almıştım ama hakkındaki yorumları malesef yeni gördüm. Bütçe sıkıntılı malesef. 10 kg olarak bana kısır kedi maması önerebilir misiniz? 500-600 TL arasında.

18 CEVAP

Tifany

içerikleri nasıl peki bunların?

GzdeAkbuz

ProChoice içlerinde en iyi olanı galiba uzun uzun yazamiycam ama Matisse Nd'nin alt markası aynı firmadanmis Dr.Sacchi Friskesdan daha iyi sayilir kusura bakma ama dediğin fiyatlarda bunlardan iyisini bulamazsin Wriskes gibi mamanin fiyatlarinida goruyorsundur eminim La Vital de iyiydi önceden şimdi içeriğimi ne değişmiş hiç almadım ben ama hayvanlarin bağırsağını bozuyormus ishal sikayeti artmis cok ben ProChoice yavruyken aldim bizimkine bir sıkıntımiz olmadi MyFood türkiyede uretiliyordu galiba Dr.Sacchi'yide halama almıştım 2kedisinden 1ri yememis seçici bir kedisi var ötekileride içeriğini araştırıp karar verebilirsin bence azda olsa yardımım dokunmuştur umarım

Tifany

Çok teşekkür ederim. Malesef fiyatlar çok uçuk ve şuan yaşadığımız dönem malum... Bütçemi çokda zorlamak istemiyorum malesef. Prochoice için de bir bakacağım. Çok teşekkür ederim