Kısır Kedi Maması

Tifany

Merhaba, friskies almıştım ama hakkındaki yorumları malesef yeni gördüm. Bütçe sıkıntılı malesef. 10 kg olarak bana kısır kedi maması önerebilir misiniz? 500-600 TL arasında.

18 CEVAP

salihaondag8

Peki ozaman siz bilirsiniz aynen lavital çok iyi bir marka ve öneriyorlar kaliteli uygun fiyatlı icerigide fena değil bütçemize uygunsa deneyebilirsiniz kedmde herahngi sağlık sorunu olmadı ve çok severek yedi tanesi küçük ve kediler rahatlıkla da yiyor inşallah deneyin kedinize yarar ve sever

salihaondag8

Lavital kuzu etli kısır mama kullandım kedim severek yedi herahngi bir sağlık sorunu olmadı ben genelde çoklu paket almıyorum ama 1.50 kilosu 100 lira felan sonra reflex tavuklu marka var oda güzel kullandım bonacibo mystic purina one trendline yani bu markaları kediler severek yiyor kesin sokaktaki ve evdeki kedilerim yedi herahngi bir sağlık sorunu olmafi bütçenize göre internetten bakıp sipariş edebilirsiniz 15 kg daha ucuza gelir belki bu mamalarda

salihaondag8

Yani siz bakıp ayarlarsiniz arasinfan birini seçip alırsınız kilogram çoklu aldığınız için uygunq gelecektir kesinlikle bence bı bakın

Tifany

purinayı da önermiyorlar sanırım. Friskies galiba onun markası mıydı ben mi yanlış hatırlıyorum emin değilim fakat bütçemi çok zorlamayacak mama tavsiyelerine ihtiyacım var. Lavitali not aldım.

Tifany

Teşekkürler . lavitali deneyeceğiz

Tifany

Lavital için sitede pek iyi yorumlar okumadım. Başka içeriği güzel fiyat olarak 500 600 civarı önerebileceğiniz mama var mı?

Palyaco

Uygun fiyatlı sağlıklı ilk 5 de olan lavital mamadir

Tifany

Lavital de mısır glüteni varmış sanırım. çok sıkıntı olur mu alsam?

Palyaco

Mısır gluteni cok zararlı deyil ben bugday glutenine karşıyım kedilere zararlı kilo anlamında

Palyaco

L carnitin 200mg dır yag yakimi ve kas oluşumu + glukozamin katkili

Palyaco

Uygun fiyatlida em iyi mamadir

Tifany

Deneyeceğim o zaman . :)

Tifany

taurin içeriği nasıl peki?

GzdeAkbuz

Seven 7 Days kısır maması var ve Friskes uyguna B,İM'in uygulamasında bulabilirsin My Food, Dr.Sacchi, Matisse, Pronature, ProChoice, Hoplife bunları indirimde yakalayabilirsen süper olur

GzdeAkbuz

Ve dediğin fiyatlarda Formix, ProFormula, Mutamin, Cat Chefs, bunlarda var.