Mystic Kedi Mamasi

Bahar1010

Mama degiştirmeyi düşünüyorum mystic mama için iyi diyorlar videoları izledim ama kullanan tavsiye eden var mıdır veya uygun fiyatlı mama tavsiyesi olan kedimin cinsi british

4 CEVAP

IIREMMM

Mystic alt seviye mama olarak geçer,özellikle cins kediler mama konusunda daha hassastır bence bütün kediler kaliteli mama tüketmeli elimizden geldiğince buna dikkat etmeliyiz(Acana, N&D ,Hills, Orijen gibi mamaları tercih edebilirisiniz) uygun mama alalım diye sonrasında oluşabilecek sağlık sorunlarına veterinerlere daha fazla para harcanıyor maalesef.

Coconutbey

Mystic zamanında kullandık bir sıkıntı yaşamadık kedim yiyordu. Ama yine de çok kaliteli bi mama değil sanırım ben hills öneririm

ileride karaciğer böbrek sorunu yapar bu tip mamalar. whiskas da iyi kediler bayılıyor ama ev kedisine market maması verilmez mutlaka 5-6 yaşta sorun çıkar. hills, royal canin ve türevlerini kullanmak zorundasınız maalesef.

esrab34

Benim kedime hiç iyi gelmedi calico benimki. Sokak kedileri bile yemedi alt kalite mama korktum sıkıntı yapar diye exclusion kullanıyorum fena değil