Rocal Can Kıtten Mamasi Saglikli Midir Bilgisi Olan Var Mi ?

Reyaura

Royal can kitten tavsiye edermisiniz saglikli midir?

2 CEVAP

eltarcin

Sağlıklı değildir! Bu soruyu siteye katıldığımdan beri yaklaşık 50-100 kez gördüm ve hepsine cevap yazdım. Bir daha yazıyorum. Neden sağlıklı değildir? Çünkü aşırı şeker ve katkı maddesi içerir. Bunları boşverelim hayvan deneyleri yapar. Zaten Mars firmasının ürünüdür ve Mars firması sadece hayvanlar üzerine çalışan bir firma değildir.Önerebileceklerim:
-Instinct
-Orijen
-Acana
-Now Fresh
-N&D (balkabağı ve kinoa serisi)
-Applaws
-Go!
-Wildfield
-Profine

Semrakanar

Degilmis bende ogluma bebeklikten ondan kulaniyordum forumda okuduklarima gore hemen deegistim NDdusuk tahilli morina balikli tavsiye ederim .royalcanin tahil iceren mama ve icerik olarak et orabi belli bile degil arastirdiginizda gorursunuz bende fiyati pahali iyidir diye kulanmaya baslamistim ama degilmis ND DUSUK TAHIL MORINA BALIKLI HEM TUY PROBLEmine hemde sagligi.acisindan uygun diyebilirim kulaniyorum