Pro Plan Kısır Kedi Maması

Efekilic

Merhaba kedimi veterinere götürdüm ve bağırsaklarının rahat olmadığını söyledi ne mama kullanıyorsunuz dedi natures protection dedim pro plan veya royal canin önerdi en kötü felicia dedi satış yapmak için söylese diyecem mamayı petshoptan almıyoruz sizce iyi bir mama mı

2 CEVAP

Coconutbey

Felicia kullandık bir sıkıntı olmadı ama içerik olarak içinde taze et yokmuş. Proplan çok bağımlılk yapiyor kardeşimin kedisi de kısır ve onu yedikçe doymuyor çok yiyince de haliyle kusuyor. Biz de proplan kullanıyorduk benim kedim de çok yemeye başladı doymuyor gibi sonra bıraktık onu. Mystic mamaya geçtik daha planlı olarak yiyor simdi ve bi sorunumuz yok içeriği de güzel

Cennet29

Felicia kısır kullandım benim kedime yaramadı 2 ay kullandım ve tüm süre boyunca ishaldi. Mamayı değiştim