Kısır Olmayan Kediye Kısır Maması Verilir Mi ?

Szrcanx

Arkadaşlar merhaba normalde yetişkin kedi maması kullanıyorum hills in 3 kg olan paketi ama fiyatlar bariz arttığı için 10 12 kg arası alıp baya götürsün diye düşüyorum yalnız petlebi de sadece kısırlaştırılmış olan yüksek kg mama mevcut kedime kullanabilir miyim bilgisi olan arkadaş var mı teşekkürler

5 CEVAP

Gelyahron

Kullanabilirsiniz. Kısırlaştırma yapmadan önce biz de kullanmıştık. Besin değerleri farklı sadece

Szrcanx

Çok bir fark var mı besin değerinden kastınız acaba kısır olmadığı için koku vs huyumuz yok Allah nazardan korusun o yüzden kısırlaştırmayı düşünmüyorum

Siyamask

Kilo kontrolü açısından nd kısırlaştırılmış mamaya geçmiştik. Besin değeri farkı yağ oranı protein oranı gibi şeyler internette kıyaslamalarını bulabilirsiniz.

Gelyahron

Aslında ileride oluşabilme ihtimali olan rahatsızlıkların önüne geçmiş olursunuz diye düşünüyorum. En büyük ve en önemli problem uriner sistem rahatsızlıklaridir. Bunun yanında karaciğer sağlığı, kalp ve damar sağlığı gibi hayati öneme sahip sistemlerin doğru ve sağlıklı çalışması için kısır mama ile beslemek şart diye düşünüyorum

Cennet29

Hiçbir sorun olmaz kullanabilirsiniz