Köpeklerde Kepek Sorunu Neye Bağlıdır?

Merhabalar,
köpeğimin rutin bakımlarını yaptığım zaman ve özellikle taramasını yaptığım zaman tarakta kepek benzeri şeyler görüyorum. Bu kullanmış olduğum mamanın içerisinde bulunan tahıl ile mi alakalıdır yoksa dışarda gezindiği zaman üzerinde kalan tozlar mıdır?

3 CEVAP

Siyamask

Tozda olabilir. Mama alerjisi de olabilir. Cilt kuruluğu da olabilir. Bence en iyisi hekime gösterip seçenekleri elemek

Yolo

Balık yağı gibi seyler kullanarak cildi destekleyebilirsiniz

Aslında balık yağı, zeytin yağı da kullandım. Veteriner hekimimiz ise deride herhangi bir alerjen reaksiyona rastlanmadığını belirtti. Sanırım son kanı olarak bahçe de yaşamanın verdiği şartlardan dolayı üzerinde kalan tozlar diye düşünüyoruz.