Kedimle Bir Süre Ayrı Kalacağım Beni Unutur Mu

burlo

Kedim 6aylık günün 24saati birlikteyiz desem yalan olmaz. Ama 3hafta boyunca kedimle ayrı kalacağım ya beni unutursa diye çok endişeleniyorum. Yanımda götüremem 8saat yol dayanamaz ki zaten ailem bakacak gözüm arkada kalmaz. Tek korkum beni unutması:(

3 CEVAP

SelinTuksal

Unutmaz ama geldiğinizde trip atar size.

burlo

@NehirC annem hep yanında olacak gözünün önünden ayırmaz ilgilenir tek korkum unutması umarım triple yırtarım gönlünü alırım onun yeter ki unutmasın beni

NehirC

Unutacağını zannetmiyorum, unutmaz ama size küsebilir. Ya da siz yokken strese girip yemeğini yememezlik vs. yapabilir. Birisi mutlaka dikkat etsin durumuna, davranışlarına.