Sokaktan Yavru Bi Tekir Buldum 2Aylık Filan Kuru Mama Çok Yemiyor Vende Kilo Alması İçin Yaş Mama Ve

Sokaktan yavru bi tekir buldum 2aylık filan kuru mama çok yemiyor vende kilo alması için yaş mama veriyorum çünkü zayıf ağzındada yara varmış veterinerede götürdük isgal fortiflora kullanıyor onuda vermek için yoğurt yaş mama vermem lazım çok bi sorun olurmu

3 CEVAP

Ve çok uyuyo normalmi oyun oynatmaya çalışıyorum zilli topla dikkatini çekmiyo zayıf olduğundanmı

Merhaba, 2 aylık kedinin çok uyuması normal günde ortalama 15-18 saat uyuyabilirler.
Zilli topla oynamaması da normal karşılanabilir çünkü korkuyor olabilir benim kedim de 2 aylıktı aldığımda şu anda 3 aylık zilli toplu hala oynamıyor.

Az olsa kutu mama yemesi iyi olur ara ara yaş mama verin daha küçük olduğundan sorun olmaz, zaman içerisinde alışir , aciktikca kutu mamayıda yiyecektir.

Zxhrlast0x

Kilo alması İÇİN royal canin baby&mother konserve verebilirsiniz dilerseniz kuru mamasıyla karıştırın Kİ alışsın kuru mamasına alıştırmak için üstüne tavuk haşlayıp suyunu da ekleyebilirsiniz çok uyuması normal zaten daha yavru.