Petimmunex Kullananlar?

bskrkn

Kedime bağışıklık için destekleyici ürün arıyorum petimmunex in iyi olduğunu duydum fakat çevremde kullanan yok hiç kullanıp memnun kalanlar varsa fikirlerini paylasabilir mı?

9 CEVAP

Balimlilac

viyo immune kullandım ben,çok severek içti. 14 paket var çikolatalı süt kıvamında ve renginde. İsterseniz bunu deneyebilirsiniz.

amillaaa

Ben petimmunex kullandım, şu anda da dolabımda bir şişe var. Kedim kısırlaştırma ameliyatı olacağı zaman bağışıklığı çok düşük diye geri çevrilmişti, 3 hafta petimmunex kullanınca oldukça toparlandı değerleri. Dilerseniz öncesindeki ve sonraki tahlilleri de paylaşabilirim :D Ben memnun kaldım.

ben kullanıyorum veterinerim verdi. bağışıklığı güçlensin diye. zaten hareketliydi onu kullandığından beri maşallah evin altını üstünü getirdi. :)

Cennet29

Vet Prive Multi Liquid Vitamin (kedi&köpek) ürününü kullanıyorum. Veterinerimden almıştım memnunum

bskrkn

Teşekkür ederim severek yediler mı peki kedime bu şekilde takviyeleri vermek benim icin işkenceye dönüşüyor da asla yemiyor zorladikca cenesini kitleyip yarım saat açmadığı oluyor :D

ben mama kabına sıkıyorum şırınga ile kedim zaten çok seviyor. direkt yalamaya başlıyor. yemiyorsa mamasına,suyuna karıştırıp verenler oluyormuş.

Cennet29

Kuru mamasına döküyorum yiyo hiç yadırgamadı

Cennet29

Ağızdan denemeyin bence sevmiyolar kuru mama yada yaş mamaya deneyin

amillaaa

Ben her zaman şırınga ile ağzından veriyordum (:
Kedim çok seçici olduğu için başka türlü yemezdi diye düşünüyorum.