Yaş Mama Önerisi?

mervegomis

İçeriği temiz olan fiyat olarak da makul olan yaş mamik öneriniz var mı?

3 CEVAP

AslanPati

Felicia tavsiye edebilirim. İçerik olarak güzeldir. Fiyatı da çoğu markaya göre daha uygun.

Emirckr

Nutri Feline,N&D,Gimcat,Schesir olabilir.
Sıralamayı fiyata göre yaptım,en ucuz Nutri Feline’dır orta segment bir mama ama yine de içerik olarak iyi sadece bazı kediler sevmiyor benim biri bayıla bayıla yemiş diğeri yanına bile yaklaşmamıştı ama seven seviyor,yine de denenebilir.
Schesir,Gimcat vs.gerçekten üst segment mamalar,resmen içeriğini mamada tamamen görüyorsunuz tavuk olsun,balık olsun,karides olsun vs.
Hatta Gimcat’in Tavuklu&Mangolu’su var benimkiler onu da çok seviyor.
Fakat Schesir’in fiyatları son zamanlarda epey bi arttı biz o yüzden N&D ağırlıklı gidiyoruz.
N&D’de içerik olarak güzeldir,özellikle çok karışık olmayan tek çeşit tavuklu,balıklı,somonlu gibi yaş mamalarını severek yiyorlar.
Alırken N&D Natural serisini tercih edebilirsiniz.
Ama yavruysa Tavuklu,Narlı’sı var onu da öneririm :)

Siyamask

Gimcat ve Felicia