Istanbulda Guvenilebilecek Uygun Fiyatli Bir Veteriner???

dilex

Arjadaslar mrb.mumkunse istanbul da yasayan arkadaslar guvenebilecegim butcemi cok sarsmayan bir veteriner onerebilirler mi.(avrp)

5 CEVAP

dilex

Evet daha once de sormustum.ilginiz icin de cok tesekur ediyorum.ama bana hayli uzak kaldi beylikduzu.sogukta da uzak bi yere goturmek istemedim.daha yakin bi yer daha iyi olur diye dusundum.

sekersoytolga

Bakırköy’de Ataköy veteriner kliniğini önerebilirim. Ben şimdiye kadar kazık yemedim hiç. Vetleri hayvansever insanlar

deniz_berkan

sanki yazılmıstı cevap buna hatta özeldende yazmıstım size :)

deniz_berkan

Hangi semttesiniz peki

dilex

Eyüp