Mama Tavsiyesi-Dr.clauder's?

selenurl

Merhaba. 10 aylık Minyatür poodle oğlum için şu an Royal Canin yavru mamasını kullanıyoruz. Ancak maması bittiğinde veterinerimizin tavsiyesi Dr. Clauder's oldu. Daha önce bu markayı pek duymamıştım. Kullanıp memnun kalan veya içeriği hakkında detaylı bilgiye sahip olanlar varsa yardımcı olursanız sevinirim.

4 CEVAP

dilanbulent

Eğer Royal Canin'den memnunsanız sırf tavsiye üzerine başka bir mamaya geçmenizi önermiyorum. Çoğu kişi bu hataya düşüyor, sonrasında pişman olan çok insan var. Yok efendim veteriner tavsiye etti, yok efendim komşumuz tavsiye etti vs. hiç gerek yok memnunsanız devam edin zaten kötü bir mama kullanmıyorsunuz şu anda

dilanbulent

Ayrıca şunu da eklemek istiyorum çoğu veterinerin mama bilgisi sıfır. Zaten bildiğim kadarıyla bu konuda bir eğitim de almıyorlar. Çoğu veteriner hekim ne yazık ki kendi sattığı mamayı över, satmadığını kötüler. Sizinki adına konuşmuyorum elbette ama çoğunluk böyle ne yazık ki...

selenurl

Merhaba. Oğlumu henüz 1 buçuk ay önce sahiplendim. Eski sahibi bu mamayı kullandığı için ben de ondan devam ettim. Şu anlık bir sorun yaşamıyoruz ancak yine de tavsiye almak istedim. Cevabınız için çok teşekkürler :)

Palyaco

Dr clauders daha kaliteli ve et içeriği gayet iyi