Kedimi Kısırlaştıracağım Neye Dikkat Etmeliyim ?

Kızım Coco'yu kısırlaştıracağım ölme ihtimalı ne kadar, amelyattan sonra hangi mamayı kullanmalıyım ne yapmalıyım yardım edin.

1 CEVAP

SimbaMia

Bugün kedim kısırlaştırma operasyonu oldu. Ameliyat tan 12saat önce yemek ve suyunu kaldırdım. (belki de 15 saat). Eve geldiğine akşam ssat 21:00 de yaş namasını iştahla yedi. Uyurken altına küçük tuvaletini kaçırmış. Genel hali iyi. 10gün sonra dikişler alınacak. Ben de bu sürede ona dikkat edip özen göstereceğim. Heyecan yaptım ama insana göre daha dayanıklı. Hiç miyavlama şikayet ses yok. Geziniyor