Dışarıda Ki Kedicikler İçin Mama Önerisi?

kang14

Merhaba dışarıda 3 yetişkin 4 tane de 2 aylık yavru kediler var.Dr sacchi yavru maması almıstım yarıya geldi fakat sıkıldılar gibi.Bir mama daha alıp karıştırıp geçiş yapmak istiyorum.Mystic mama sizce nasıl? Şikayetleri okudum ishal kusma falan yazıyordu hep ama bilemedim.Maddi olarak cok zorlayamıyırum kendimi 600 tl ye kadar bir limitim var bu ay.Çünkü bütün bahçemde ki kedişlere bu ay iç dış parazit de yapmam lazım ☺️ Bir de kendi 2 köpeğim var 🥲 her neyse sizden içeriği çok kötü olmayan maddi sınırımı da çok aşmayacak bir kedi maması önerisi istiyorum.

15 CEVAP

salihaondag8

Lavital reflex purina one bonacibo trendline mystic bunlari hem sokak hemde evdeki kedime kullandım severek yediler herhangi bir sorun olmadı bütçemize uygunsa eğer denemenizi öneririm

salihaondag8

Mystic markayı hem ev hemde sokak kedilerine kullandım bircok çeşidini severekyediler herhnagi sağlık sorunu olmadı yani sizede öneririm eğer bütçeniz çok yoksa kaliteli güzel içerikli bir mama bence deneyebilirsiniz

salihaondag8

Gerçekten güzel bir mama mystic herkesin dediğini Boşverin kediniz seviyorsa ona faydası olduysa bir mama devam edin

simbakedi

bütçenize göre en iyi mama mystic mama oluyor, özellikle yavru olanını severlerse gayet güzel olur onlara besleyicilik açısından. ancak biraz daha düşük bütçeli ararsanız econature balıklı öneririm. bizim kediler enjoy, trendline, dr sacchi falan yemiyorlar. econature balıklıyı baya seviyorlar ama. mystic kedi mamasını ben sokaktakilere denemedim ama. genel olarak ev kedilerinde de kullanılan aşırı şikayeti olmayan bir mama bu yüzden sokaktakiler için büyük nimet olur o mama. damak tatlarına hitap eder mi bilmem :D

kang14

simbakedi
bütçenize göre en iyi mama mystic mama oluyor, özellikle yavru olanını severlerse gayet güzel olur onlara besleyicilik açısından. ancak biraz daha düşük bütçeli ararsanız econature balıklı öneririm. bizim kediler enjoy, trendline, dr sacchi falan yemiyorlar. econature balıklıyı baya seviyorlar ama. mystic kedi mamasını ben sokaktakilere denemedim ama. genel olarak ev kedilerinde de kullanılan aşırı şikayeti olmayan bir mama bu yüzden sokaktakiler için büyük nimet olur o mama. damak tatlarına hitap eder mi bilmem :D

Bende ki anne kedi hiç bir şeyi begenmiyor.En kalitesizi bile denedim ama yok cok az yiyip bırakıyor.Sanırım kuru mama sevmiyor.Çer çöp yiyecek illah dışarda.Ara sıra ciğer haşlıyorum hepsine tavuk vs onun bile sadece suyunu seviyor😅 İnşallah begenir mystic i.Yoksa cidden kafayı yicem

kang14

salihaondag8
Gerçekten güzel bir mama mystic herkesin dediğini Boşverin kediniz seviyorsa ona faydası olduysa bir mama devam edin

Daha denemedim mystic yavrular zaten bebekken direkt alışıyorlar mamalara da yetişkin kediler çok seçici özellikle anne kedi. Genel olarak kuru mama sevmiyor gibi. Suyu maması bahcede hep önünde ama yokçöp karıştırmaya gidiyor.

kang14

salihaondag8
Mystic markayı hem ev hemde sokak kedilerine kullandım bircok çeşidini severekyediler herhnagi sağlık sorunu olmadı yani sizede öneririm eğer bütçeniz çok yoksa kaliteli güzel içerikli bir mama bence deneyebilirsiniz

Acaba en çok hangisini sevdiler?

kang14

salihaondag8
Lavital reflex purina one bonacibo trendline mystic bunlari hem sokak hemde evdeki kedime kullandım severek yediler herhangi bir sorun olmadı bütçemize uygunsa eğer denemenizi öneririm

Evet bunları da arastırmıstım içime daha cok mystic sindi. Ama begenmezler diye korkuyorum.Purina mamalarına ön yargım var acıkcası en son cıkan haberlerden sonra.

simbakedi

eğer haşlanmış tavuk suyu vs seviyorsa kuru mamanın üstüne de dökmenizi öneririm. benim kedim kızgınlıktayken hiç kuru mama yemediği bir dönem olmuştu, asla kuru mama yediremedim. tavuk haşlayıp suyunu kuru mamasına döktüğümde bayılarak yemişti. denemek isterseniz aklınızda olsun :D

salihaondag8

@Kang14Mystic balıklı çok sevmediler ama tavuklusunu kesim severek yediler gurmeyide aç kalmayacak şekilde yediler ama tavukluyu çok severek yediler öneririm tabi hangi aromayi seviyorlarsa ona göre alın ama genelde yiyorlar inşallah bı deneyin yer ve faydası olursa devam edersiniz saten içeriği güzel bence uygun fiyatlı birde fiyatına göre iyi kaliteli bir mama denemek gerek bence yinede siz bilirsiniz

Baliminannesii

Enjoy mamayı genelde hepsi seviyor

KedicikUzum

Econature önerebilirim

KedicikUzum

Econature önerebilirim

kang14

simbakedi
eğer haşlanmış tavuk suyu vs seviyorsa kuru mamanın üstüne de dökmenizi öneririm. benim kedim kızgınlıktayken hiç kuru mama yemediği bir dönem olmuştu, asla kuru mama yediremedim. tavuk haşlayıp suyunu kuru mamasına döktüğümde bayılarak yemişti. denemek isterseniz aklınızda olsun :D

Denedim ama yine yemiyor.Yaşmamayla bile karıstırdım kuru mamayı ama kuru mamaları ayıklıyor agzından fırlatıyor 😅çok inat ya aç kalmayı göze alıyor hayvan resmen

kang14

salihaondag8
@Kang14Mystic balıklı çok sevmediler ama tavuklusunu kesim severek yediler gurmeyide aç kalmayacak şekilde yediler ama tavukluyu çok severek yediler öneririm tabi hangi aromayi seviyorlarsa ona göre alın ama genelde yiyorlar inşallah bı deneyin yer ve faydası olursa devam edersiniz saten içeriği güzel bence uygun fiyatlı birde fiyatına göre iyi kaliteli bir mama denemek gerek bence yinede siz bilirsiniz

Anladım teşekkürler ☺️ Benim de gönlüm mysctic den yana zaten.😇