Vetoskin Kullananlar?

hazalaydin

Arkadaşlar merhaba vetoskin sadece deri sağlığı için mi acaba? Bağışıklık icin de kullanılıyor mu?

3 CEVAP

Kevserhaksever

Vetoskin deri ve tüy sağlığı için etkilidir. Bağışıklık kuvvetlendirmek için ise vetomune verilir. Ve güzel bir takviyedir ben kullanıyorum yavruma :)

amillaaa

Veterinerim çok talep gören bir ürün olduğunu söylemişti ancak bağışıklığa etki eder mi bilmiyorum, hedefi o değil sonuçta. Hedefi deri ve tüy sağlığı. Fiyatı 500 lira civarıydı yanlış hatırlamıyorsam. Bu tarz şeyleri veteriner klinikleri dışında yerlerden almanızı tavsiye etmem, risklidir.

hazalaydin

Fiyatı ne kadar acaba? Bir de sadece veterinerlerde mi satılıyor